(048) 777-66-11

(048) 728-99-90

(048) 746-66-11

СИСТЕМИ ОХОРОНИ ПЕРИМЕТРУ (периметральна сигналізація)) PDF Печать E-mail

Системи охорони периметру.

Головне призначення систем охорони периметру (периметральної сигналізації) - це цілодобовий контроль лінії периметру  від несанкціонованого проникнення порушника на територію (об'єкт) або вихід з території (об'єкт), що охороняється.

Долаючи межу лінії периметру, або фізичний периметр у вигляді загородження, порушник потрапляє до зони виявлення периметральної сигналізації, створює коливання, певний рівень вібрацій  що фіксується спеціальними периметровими датчиками, які видають сигнал тривоги, що дозволяє вчасно вжити відповідних заходів.

На сьогоднішній день ринок обладнання для систем охорони периметру досить різноманітний. Системи розрізняються за фізичним принципом виявлення, логікою обробки сигналів, тактико-технічними можливостями.  Тому для вибору системи охорони периметру потрібно підходити комплексно,  враховувати взаємодію з іншими системами, наприклад, з системами відеоспостереження для забезпечення чіткої та повної картини по охороні периметру об’єкту.

Ми готові поділитися своїм досвідом та знаннями для забезпечення безпеки Вашого периметру!

Щоб зрозуміти Ваші потреби при організації захисту периметра, пропонуємо заповнити опитувальний лист, який допоможе нам підібрати обладнання для охорони периметра саме Вашого об'єкту!

ТОП ПРОДАЖІВ

Сповіщувач охоронний мікрохвильовий FMC 24 Pro


Система охорони периметра HAGROY HR-10000 для приватних будинківВібраційний засіб виявлення «QUADROSENSE»