(048) 777-66-11

(048) 728-99-90

(048) 746-66-11

СИСТЕМИ ОХОРОНИ ПЕРИМЕТРУ PDF Печать E-mail

Головне призначення систем охорони периметру - це цілодобовий контроль лінії периметру  від несанкціонованого проникнення порушника на територію (об'єкт) або вихід з території (об'єкт), що охороняється.

Долаючи межу лінії периметру, або фізичний периметр у вигляді загородження, порушник потрапляє до зони  виявлення, створює коливання, певний рівень вібрацій  що фіксується спеціальними периметровими датчиками, які видають сигнал тривоги, що дозволяє вчасно вжити відповідних заходів.

На сьогоднішній день ринок обладнання для систем охорони периметру досить різноманітний. Системи розрізняються за фізичним принципом виявлення, логікою обробки сигналів, тактико-технічними можливостями.  Тому для вибору системи охорони периметру потрібно підходити комплексно,  враховувати взаємодію з іншими системами, наприклад, з системами відеоспостереження для забезпечення чіткої та повної картини по охороні периметру об’єкту.

Ми готові поділитися своїм досвідом та знаннями для забезпечення безпеки Вашого периметру!

Щоб зрозуміти Ваші потреби при організації захисту периметра, пропонуємо заповнити опитувальний лист, який допоможе нам підібрати обладнання для охорони периметра Вашого об'єкту.

ТОП ПРОДАЖІВ

Сповіщувач охоронний мікрохвильовий FMC 24 Pro


Система охорони периметра HAGROY HR-10000 для приватних будинків


Вібраційний засіб виявлення «QUADROSENSE»