(048) 777-66-11

(048) 728-99-90

(048) 746-66-11

Про компанію PDF Печать E-mail

Агентство технічної безпеки «ЮГО-ЗАПАД» – це команда професіоналів ринку охоронних систем з загальним досвідом в проектуванні, монтажу, та обслуговувані систем охорони периметра понад 25 років.

Знання, досвід та ідеї нашої команди, дозволяють вирішувати як складні задачі по впровадженню інтегрованих систем охорони периметру критично важливих об’єктів так і застосовувати цей досвід для Замовників меншого масштабу.

Компанія «Юго-Запад» – це інжинірингова компанія, консультант, проектант та офіційний представник компаній виробників обладнання охорони периметра, що надає кваліфіковані послуги від попереднього обстеження об’єктів, моделювання загроз, та створення концепцій охорони за допомогою сучасних засобів, постачання обладнання та технічної підтримки на всіх етапах.

ВИРОБНИЦТВО:

Компанія розробила технічні умови та виробляла  радіопроменеві сповіщувачі охорони периметра.
У 2014 році було розроблено технічне завдання ТЗ №01-14 та спільно з ПАТ «Одескабель» розпочато виробництво вібраційного трибоелектричного кабелю марки КТК 1.8/3.8 та високовольтного кабелю для систем електрошокової охорони марки КВН-20.