(048) 777-66-11

(048) 728-99-90

(048) 746-66-11

Наші партнери PDF Печать E-mail

Southwest Microwave Ltd.Southwest Microwave Ltd.

Компанія «Юго-Запад» є авторизованим представником компанії Southwest Microwave в Україні.

Ми є розробником та виробником професійних пристроїв, систем охорони периметра. Основою нашої лінійки продуктів є мікрохвильові бар’єри та системи захисту огорож – на основі виявлення вібрації.

Наша компанія є єдиною європейською компанією, яка може використовувати багаторічний спеціалізований досвід, накопичений нашими технічними експертами, і здатна адаптувати цей досвід відповідно до вимог сучасного ринку електронної безпеки, що швидко розвивається.

Завдяки майже 20-річному досвіду та тисячам проданих детекторів і систем захисту периметра ми отримали багато-багато важливих референцій, таких як атомні електростанції, аеропорти, сонячні електростанції тощо.


Raycom було засновано в Чжунгуаньцунь, Пекін у 2000 році. Це високотехнологічне підприємство, визнане урядом.

Після більш ніж 20 років випробувань, труднощів і наполегливої боротьби завдяки безперервному технічному прогресу Raycom успішно випустила майже 50 типів великих інтегральних схем, призначених для зв’язку, сотні типів комунікаційного обладнання та десятки типів обладнання безпеки, а також отримала більше понад 30 національних технічних патентів. Продукти використовуються не лише вітчизняними операторами та деякими містами проекту безпечного міста, але також експортуються до Європи, Північної Америки, Південної Америки, Індії, В’єтнаму, Африки, Ізраїлю та інших країн.

В останні роки компанія займається розробкою та застосуванням оптичних волоконно-чутливих технологій і послідовно випустила низку двозонних та багатозональних продуктів виявлення вторгнень із незалежними правами інтелектуальної власності. Нещодавно розроблена компанією система виявлення вторгнень оптоволокна з позиціонуванням нового покоління, яка може точно визначити місце вторгнення та здійснювати всепогодний моніторинг периметра оптоволокна на великій відстані, користується перевагою вітчизняних та іноземних клієнтів.

Ми продовжуватимемо уважно стежити за потребами клієнтів і прагнути лідирувати в технології, щоб створити більше цінності для клієнтів!


Forteza, литовський виробник та розробник сучасних систем охорони периметра.

Наші технічні рішення призначені для охорони периметра, включаючи об'єкти як невеликої приватної власності, так і великої нерухомості та великих комерційних об'єктів.

Завдяки повністю сертифікованим системам, які виробляються тут, у Європі, ми створили мережу дистриб'юторів нашої продукції по всьому світу.

Маючи багаторічний досвід розробки інноваційних технічних та спеціалізованих рішень у галузі безпеки, ми пропонуємо вам мікрохвильові датчики серії Forteza FMC та системи вібраційного захисту Forteza TRIBO-S.