(048) 777-66-11

(048) 728-99-90

(048) 746-66-11

Послуги PDF Печать E-mail

Комплексні послуги охорони периметру

Компанія «Юго-Запад»,  в особі своїх спеціалістів, які мають досвід роботи понад 20 років, готова вирішити будь яку задачу охорони периметра.

Ми готові запропонувати такі послуги:

Проектування. Проектування, засноване на досвіді застосування систем охорони периметра – це:

1. Можливість грамотно та продумано спроектувати систему охорони периметра.

2. Можливість поетапного будівництва та поетапного впровадження системи.

Що включає в себе проектування:

  • вибір типу обладнання охорони периметра з урахуванням загроз, кліматичних, рельєфних та інших особливостей розташування об'єкта, потенційної дії спектра перешкод природного та штучного походження;
  • підбір центрального обладнання збору інформації, системи електроживлення та грозозахисту;
  • підбір кабельно-провідної продукції;формування етапів будівництва


Монтажні та пусконалагоджувальні роботи. Досвід роботи на ринку систем охорони периметра показує, що низька кваліфікація монтажних підрозділів призводить до численних помилок, проблем в електромонтажі, недотриманні вимог та рекомендацій виробника. В результаті - система, що неефективно працює.
Ми, гарантуємо кваліфікований монтаж та налаштування обладнання охорони периметра, яке займає досить значний час, потребує досвіду та спеціальної підготовки персоналу.

Здача об'єкта в експлуатацію. Здача об'єкта в експлуатацію – це важливий та відповідальний етап у роботі. Розроблені нашими спеціалістами інструкції для обслуговуючого персоналу допоможуть правильно експлуатувати систему охорони периметра в майбутньому.

Технічне обслуговування. Наша компанія пропонує своїм замовникам такі послуги з ТО:

  • Сервісне обслуговування та ремонт обладнання.
  • Гарантійне та післягарантійне обслуговування.
  • Відновлення, модернізація систем охорони периметра.
  • Проведення технічного аудиту.

Технічне обслуговування є складовою частиною експлуатації технічних засобів охорони (ТСО) і є комплексом заходів, що проводяться з метою підтримки їх у справному (працездатному) стані. Основними цілями технічного обслуговування є:

  • контроль за технічним станом ТЗН;підтримка ТСО у справному стані;
  • попередження передчасного зносу та догляду параметрів ТСО за межі встановлених норм;попередження, виявлення та усунення несправностей (відмов) ТСО під час роботи та усунення причин їх виникнення;доведення параметрів та характеристик ТСО до експлуатаційних норм;
  • продовження ресурсу (строку служби) ТСО.Багаторічний термін служби ТСО забезпечується своєчасним проведенням технічного обслуговування.о обслуживания в полном объеме в течение всего срока эксплуатации.


Навчання. Наша компанія проводить практичні семінари, навчання представників замовника та консультації щодо впровадження та використання обладнання систем охорони периметра.Фахівці нашої компанії завжди готові відповісти на питання, що стосуються особливостей монтажу та інтеграції обладнання з іншими системами, пояснити переваги застосування тих чи інших моделей у певних умовах.Традиційними стали семінари, які проводить наша компанія із запровадження систем охорони периметра.