(048) 777-66-11

(048) 728-99-90

(048) 746-66-11СИСТЕМИ ОХОРОНИ ПЕРИМЕТРУ PDF Печать E-mail

Головне призначення систем охорони периметру - це цілодобовий контроль лінії периметру  від несанкціонованого проникнення порушника на територію (об'єкт) або вихід з території (об'єкт), що охороняється.

Долаючи межу лінії периметру, або фізичний периметр у вигляді загородження, порушник потрапляє до зони  виявлення, створює коливання, певний рівень вібрацій  що фіксується спеціальними периметровими датчиками, які видають сигнал тривоги, що дозволяє вчасно вжити відповідних заходів.

На сьогоднішній день ринок обладнання для систем охорони периметру досить різноманітний. Системи розрізняються за фізичним принципом виявлення, логікою обробки сигналів, тактико-технічними можливостями.  Тому для вибору системи охорони периметру потрібно підходити комплексно,  враховувати взаємодію з іншими системами, наприклад, з системами відеоспостереження для забезпечення чіткої та повної картини по охороні периметру об’єкту.

Інформаційний перелік обладнання охорони периметра, за фізичним принципом, представлений у нашому довідковому каталозі.
З усього різноманіття обладнання, що пропонується виробниками, ми пропонуємо те, що підійде саме під  об'єкт замовника, яке буде враховувати різні фактори

Ми готові поділитися своїм досвідом та знаннями для забезпечення безпеки Вашого периметру!

Для того, щоб зрозуміти Ваші потреби при організації захисту периметра, пропонуємо заповнити опитувальний лист, який допоможе нам підібрати обладнання для охорони периметра Вашого об'єкту.

Комплексні  послуги охрани периметру

ПРОЄКТУВАННЯ

Розробка концепції системи безпеки, розробка технічного завдання, складання проектно-кошторисної документації.

МОНТАЖНІ ТА ПУСКОНАЛАГОДЖУВАЛЬНІ РОБОТИ                                                                    Монтаж, пуско-налагодження, програмування та регулювання обладнання систем охорони периметру.

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Сервісне обслуговування та ремонт обладнання. Гарантійне та післягарантійне обслуговування. Відновлення, модернізація систем охорони периметру. Проведення технічного аудиту.ПОСТАВКА ОБЛАДНАННЯ

Обладнання та комплектуючі для систем охорони периметру.

НАВЧАННЯ

Навчання представників замовника, консультації щодо впровадження та використання обладнання охорони периметру.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ КАТАЛОГ

Устаткування охорони периметра, Чутливі елементи вібродатчиків,