(048) 777-66-11

(048) 728-99-90

(048) 746-66-11

Електрошокова система охорони периметра марки HAGROY HR-10000 /HЕлектрошокова система охорони периметра марки HAGROY HR-10000/HR-15000 – чудовий вибір для охорони периметру приватних будинків, котеджних містечок, дачних ділянок, автостоянок та інших об'єктів. Система реагує спробу вторгнення порушника і відбиває його проникнення методом нелетального на нього малим струмом високої напруги. ( Огляд електрошокової системи охорони периметра марки HAGROY HR-10000)

Система може  бути встановлена:

  • у вигляді козирка на існуючі огорожі будь-якого типу;
  • по верху стін та дахів;
  • в виде второго забора (внешнего или внутреннего) совместно с существующим забором;
  • как отдельно стоящий забор.

Електрошокова система охорони периметра – не дає хибних сигналів тривог! Завдяки відсутності помилкових тривог, електрошокову систему охорони периметра підключають на пульт централізованої охорони як Державна служба охорони (ДСО), так і приватні охоронні підприємства (ПОП).

Электрошоковая система охраны периметра - не дает ложных сигналов тревог!

Сигнал тривоги спрацьовує:

  • При обриві (перекусі) дротів електрозабору;
  • При замиканні дроту на землю;

Огорожа названа електрошоковим нелетального впливу, оскільки небезпеки для людей чи тварин не становить. Для цього тимчасові імпульси, що виробляються системою, надто короткі. Дотик людини (тварини) з проводами призводить лише до електрошокового впливу.

Безпека системи підтверджена:

1. Гігієнічними висновками Міністерства охорони здоров'я України,

2. Сертифікат відповідності на систему  HAGROY HR -10000-15000, 2022 -2023 г.,

3. Юридичне обґрунтування застосування сигналізації з функцією електрошоку HAGROY HR-10000

4. Сертификатом соответствия дерективе RoHS

Відповідно до технічних регламентів для законної реалізації Системи охоронної сигналізації HAGROY HR-10000 оформлено Декларацію про відповідність, згідно ДСТУ EN 50130-4:2006

Електрошокова система охорони периметра має такий вплив на порушника:

  • ефект психологічного впливу – як правило, попереджувальна табличка на загорожі «ОБЕРЕЖНО! ЕЛЕКТРООБГОРОДА» змушує порушника або зовсім відмовитися від спроб проникнення або суттєво уповільнити швидкість подолання рубежу. Є фактор психологічного бар'єру, який залишається в пам'яті людини з дитинства, при першому контакті з електрикою (при торканні провідників з підвищеною напругою), викликаючи цим почуття страху і страху, і підсвідоме небажання повторення цього досвіду; 
  • ефект дезорієнтації – електрична дія передається нервовим клітинам, викликаючи больовий шок та загальне заціпеніння. В результаті людина втрачає можливість здійснювати задумане та починає панікувати.
  • ефект електро-м'язового впливу - викликає переважно моторну реакцію (мимовільні скорочення м'язів), в результаті якої людина втрачає можливість керувати ними. Цей ефект характеризується відсутністю тривалих «наслідків», тобто після припинення впливу, об'єкт практично відразу ж фізично дієздатний.

Блок управління HAGROY HR-10000 включає два внутрішніх модулі (керованих мікроконтролером), які забезпечують роботу системи і відображають режими роботи за допомогою світлодіодів, контролює електроогорожу на обрив і замикання на землю, і створює електрошоковий вплив.

Сигнальний модуль має одну охоронну зону підключення датчиків контролю проникнення. До цієї зони можуть бути підключені як датчики електроогородження, так і інфрачервоні, фотоелектричні, магнітні або будь-які датчики з сухим контактом NC/NO. Сигналізаційна зона має шлейфний опір завбільшки 2,2 кОм.

Управління сиреною забезпечується за допомогою штатного реле. Вихідні контакти реле дозволяють конфігурувати включення сирени або передавати сигнал на приймальну панель будь-якого іншого типу. У цьому випадку електрошокова система може бути частиною внутрішньої зони, що охороняється.

Блок легко встановлюється та програмується, причому налаштування виконується з використанням штатних перемичок. У процесі роботи в пам'яті системи зберігається інформація про виниклу під час охорони тривоги, що надійшла з електроогородження або зони, що охороняється. Сигнал тривоги формується навіть тоді, коли вимкнено високу напругу. Причому запис події буде стертий з пам'яті контролера лише тоді, коли пристрій буде розблоковано. Крім того, система має механічний замок безпеки для запобігання доступу неуповноважених осіб до управління системою.

Приклади монтажу електрошокової системи охорони периметра у вигляді козирка в 4 нитки

Монтаж Hagroy в виде козырька 4 нити


Пример монтажа электрошоковой системы защиты периметра
монтаж электрошоковой системы охраны периметра в виде козырька в 4 нити

Приклади монтажу електрошокової системи охорони периметра у вигляді козирка в 6 ниток

Монтаж Hagroy в виде козырька - 6 нитей

Монтаж Hagroy в виде козырька - 6 нитей

Монтаж Hagroy в виде козырька - 8 нитейУ вигляді повноростового загородження (кількість ниток варіюється в залежності від висоти огородження).

Ми не рекомендуємо застосовувати цей варіант установки лінійної частини без додаткового інженерного огородження, 
а також у місцях частого проходження людей, тобто. вздовж доріг, стежок тощо – щоб уникнути випадкового впливу електричним струмом людей,
що проходять.


Монтаж Hagroy в виде полноростового заграждения


Линейная часть Hagroy в виде полноростового заграждения
 Линейная часть Hagroy в виде полноростового заграждения Монтаж электрошоковой системы охраны периметра в виде козырька

Більше фотографій з монтажу системи, Ви можете переглянути в розділі
"ГАЛЕРЕЯ"

Комплектующі для електрооородження

Инструкція по эксплуатации электрошоковой системы охраны периметра Hagroy HR 10000

Статья "Система охраны периметра "HAGROY" HR-10000 с функцией электрошока